Jälgi meid

Korvpall

Orlando Magic jäi play-offi eel ilma Jonathan Isaac´st, ees ootab pikk mängupaus

Jonathan Isaac tegi kohtumises Sacramento Kingsi vastu haiget oma põlvele ning viimase informatsiooni kohaselt on tegemist eesmise ristat sideme rebendiga. Mõistagi jätab selline ränk vigastus sportlase edasisest hooajast kõrvale ning ohus on ka järgmine hooaeg.

Tegemist oli olukorraga, kui Isaac murdis läbi kahe Sacramento mängija korvi alla ja valmistus lihtsaid kahte punkti realiseerima, kuid väänas samal ajal põlve. Seejuures ei olnud tal kontakti ühegi vastasmängijaga.

Orlando Magicule on see äärmiselt suur tagasilöök, sest tegemist on tähtsa lüliga meeskonnas ja tänavu oli ta tegemas elu parimat hooaega. Keskmised numbrid 12 punkti ja 6.9 lauapalli mängu kohta. Veelgi enam hakkab Magic puudust tundma Isaaci kaitsevõimekusest. Keskmiselt pani 22-aastane ameeriklane 2.4 blokki ja tegi 1.6 vaheltlõiget mängu kohta.

Orlando Magic on hetkel idakonverentsis hoidmas seitsmendat positsiooni ning läheb play-offi avaringis tõenäoliselt vastamisi valitseva meistri Toronto Raptorsiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds