Jälgi meid

Korvpall

Marc Gasol hakkab mängima Hispaania esiliigas

Eelmise hooajaga oma NBA karjäärile joone alla tõmmanud Marc Gasol on otsustanud hakata esindama Basquet Girona meeskonda, mille ta ise mõned aastad tagasi asutas.

Gasol pani Gironale aluse 2014. aastal ning klubi mängib teist hooaega Hispaania esiliigas. Mullu kogus meeskond 12 võitu ja 14 kaotust, jäädes 19 meeskonna konkurentsis 14. kohale.

Girona tegi tänavusele hooajale eduka alguse, kui mõlemad esimesed kaks kohtumist lõppesid võiduga, kuid sealt edasi on kogunenud meeskonnale seitse järjestikust kaotust.

Gasol on varem platsil käinud meeskonna eelkäija eest, mis oli tema viimaseks satsiks, enne 2008. aastal alanud edukat NBA karjääri.

36-aastane keskmängija otsustas oma NBA karjääri lõpetada pärast 13 unelmate liigas veedetud hooaega. Mullune hooaeg Los Angeles Lakersi ridades jäi selgelt tema kõige nõrgemaks ning see tegi Gasolil Euroopasse naasmise otsuse kindlasti lihtsamaks. Suurt osa mängis lõpetamise otsuses ka soov olla perega koos.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds