Jälgi meid

Korvpall

Lauri Markkaneni seostatakse Charlotte’i siirdumisega

NBA-s Soome lippu kõrgel hoidev Lauri Markkanen võib pärast nelja hooaega Chicago Bullsi ridades klubi vahetada. Ta on vabaagent ning tema vastu on suurt huvi tundmas Charlotte Hornets.

Markkanen on piiratud õigustega vabaagent, mis tähendab, et tal on alates reedest võimalik sõlmida mistahes klubiga leping, aga Bullsil on õigus ta samadel tingimustel endale jätta.

Soomlase jätkamine Chicagos tundub samal ajal väga ebatõenäoline, kuna lõppenud hooaja käigus langes ta pingi peale ning Bulls on vabaagentide turul juba suuri investeeringuid teinud, tuues meeskonda DeMar DeRozani ja Lonzo Balli.

24-aastane mängumees tegi läinud hooajal suure edasimineku efektiivsuse osas, tõstes oma visete tabavuse 48 protsendi peale ja kolmeste täpsuse 40,2 protsendi juurde, kuid tema keskmised mänguminutid (25,8) kukkusid märgatavalt ning koos nendega ka numbrid punktide (13,6) ja lauapallide (5,3) osas.

Markkaneni karjääri keskmised numbrid on 15,6 punkti ja 7,1 lauapalli 29,5 minutiga.

Teda on seostatud ka Minnesota Timberwolvesi, San Antonio Spursi ja Oklahoma City Thunderiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds