Jälgi meid

Korvpall

Vanad sõbrad LeBron James ja Carmelo Anthony saavad lõpuks ühes klubis kokku

Pikaajalised sõbrad LeBron James ja Carmelo Anthony, kes korduvalt avaldanud soovi teineteisega koos ühes klubis mängida, teevad uuel hooajal suure unistuse lõpuks teoks. Anthony liitub vabaagendina Los Angeles Lakersiga.

Viimased kaks hooaega Portland Trail Blazersi särki kandnud Anthony sõlmib Lakersiga üheaastase lepingu. NBA kõigi aegade punktitabeli kümnes mees avalikustas klubivahetuse Twitteris.

James ja Anthony said lähedasteks sõpradeks juba keskkooli ajal ning nende side on aina tugevamaks kasvanud alates ajast, mil nad mõlemad 2003. aastal NBA-sse siirdusid.

Kui Lakers eelmisel aastal Portlandi play-offis konkurentsist lülitas, postitas James Instagrami: “Vennas, meil on täitunud 20 aastat sõprust ning on alati privileeg ja au teha seda, mis meile meeldib, selleks on kossu mängimine. Ma ei võta neid hetki kunagi iseenesestmõistetavana, kuna ma lihtsalt ei tea, kui palju aastaid meil koos väljakul on veel jäänud. Ent ma tean, et meil on hiljem terve elu ees, et seda täiel rinnal nautida.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LeBron James (@kingjames)

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds