Jälgi meid

Korvpall

Kyrie Irvingu õlg võib vajada operatsiooni

Kyrie Irving jätkab endiselt õla raviga ja loodab, et saab varsti meeskonda taas aidata. Samas tunnistas mängumees, et võib vajada siiski operatsiooni.

Esmalt proovitakse õlga ravida hormoonsüstidega, et võimalikult kiiresti jälle Brooklyni eest platsile joosta. Irving pole väljakul käinud alates 14. novembrist. Operatsioon pikendaks aga vigastuspausi veel vähemalt paar kuud. Seega on esimene idee vältida võimalusel kirurgilist sekkumist ning kasutada taastumiseks alternatiive.

Irving liitus Brooklyiniga eelmise aasta juulis, kuid sai juba enne esimest treeninglaagrit korvpalli mängides meeskonnakaaslaselt löögi näkku. Kyrie naasis korvpalliplatsile sõpruskohtumises Hiinas, kuid sai jälle kohe löögi näkku. Seetõttu pidi Irving vahele jätma mitmeid treeninguid.

“Tahtsin peale vigastuspausi taas vormi saada ning tegin ekstratööd, üritasin kaotatud aeg korvata.” ütles Irving.  Selline teguviis aga tekitas ülekoormuse õlale, mis lõi hooaaja alguses mängumehel välja vigastusena.

Hetkel on Irvingu tagasituleku kindel aeg küsimärgi all ning jälgitakse mehe taastumist.

Üheteist peetud kohtumise jooksul viska Kyrie Irving keskmiselt 28.5 punkti.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds