Korvpall

Clippers alistas Knicksi. Portland kaotas Miami Heatile

Montrezl Harrell

Läinud öösel aset leidnud NBA kohtumistes alistus New York Knicks 132 – 135 LA Clippersile.

Tasavägises mängus tegi võitjate poolt enim skoori Montrezl Harrell, kelle nimele jäi matši lõppedes 34 silma. JaMychal Green aitas kaasa 10 maha võetud lauapalliga. Kaotajate parim oli Marcus morris Sr. 38 punktiga.

Kui kohtumist alustas tunduvalt paremini NY Knicks, võites esimese veerandaja 45-29, siis teisel said külalised oma mängu käima ning suutsid vahe tasa teha ning isegi paari punktiga juhtima minna (24-47). Ka kolmandal oli parem Clippers, kes veerandajal vastastest 7 punkti rohkem viskas. Viimasel alustas Knicks tagasitulekut, kuid aega jäi siiki natukene väheks ning kuigi viimane 12 minutit võideti 32-21, kaotati mäng 132-135.

Mängu kõrghetki vaata siit:

Teised öösel aset leidnud kohtumiste tulemused:

Portland Trail Blazers 111-122 Miami Heat
Minnesota Timberwolves 118-103 Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies 121-114 Phoenix Suns
Detroit Pistons vs LA Lakers kohtumine oli artikli kirjutamise ajal veel aset leidmas.