Jälgi meid

Korvpall

Žalgirise keskmängija annetas iga pealtpaneku ja kolmese eest raha kodumaa tulekahjudest päästmiseks

Enne kohtumist Real Madridiga sõnas Kaunase Žalgirise austraallasest keskmängija Jock Landale, et annetab iga pealtpaneku ja kolmese eest, mis mängus kahe meeskonna peale kokku tehakse, 100$ Austraalia metsapõlengute peatamiseks.

Mängueelne kommenaat Landale´i poolt:”Mõlemad meeskonnad on väga talendikad ning arvan, et teeme kõva etteaste. Kasutan seda kohtumist võimalusena oma kogukonnale Austraalias midagi tagasi anda. Loodan, et see innustab ka teisi aitama.”

Tulemusena pidi Landale oma kukrut kergendama 3500 dollari võrra. Mängus sopsati lausa 26 kolmest ning sooritati 9 pealtpanekut.

Mängujärgne Landale´i kommentaar:”Viimased nädalad on väga raske selle kõigega leppida, mis Austraalias toimub. Mul on palju sõpru ning perekonnatuttavaid, kes on saanud juba kannatada. Mu parima sõbra isa üritab meeleheitlikult oma kodu tulekahjust säästa. Tunnen ennast halvasti, et olen nii kaugel ja ei saa aidata. Seega ka andsin sellise annetamise lubaduse ning loodan, et ka teised saavad sellest indu aidata.”

Nüüd on teada andnud ka juba teine Euroliiga korvpallur Chris Singleton, et teeb täpselt sama kohtumises Barcelona vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds