Jälgi meid

Korvpall

Kuulus Euroliiga treener avalikustas, et põeb rasket pea-ja seljaaju haigust

David Blatt avaldas pressiteate, kus teatab enda terviseprobleemidest.

Hetkel Olympiacose peatreeneriks olev 60-aastane Blatt põeb multipleksskleroosi, mis avastati tal juba eelmisel aastal. Kaks hooaega ka NBA-s Cleveland Cavaliersi lootsina töötanud mees on aga kindel, et jätkab ka algaval hooajal Kreeka tippklubi eesotsas.

Enamik avaldusest:

“Vahel lihtsalt elu toob ootamatusi ja raskusi, millel puudub selge põhjus. Need on momendid, kui sa pead tegema tähtsaid otsuseid ning testima oma iseloomu.

Mõned kuud tagasi prognoositi mul raske haigus multipleksskleroos. Sellel on palju erinevaid vorme ning mõjuvad igale organismile erinevalt. Põhiliselt kahjustab see haigus närvirakke ning muudab ka kõige lihtsamad tegevused äärmiselt suurteks katsumusteks.

Esialgu tabas mind šokk, kuid õigepea taipasin, et pean olema tugev ja ei anna midagi niisama ära. Näen kõvasti vaeva ja teen kõik, et elada taas normaalset elu.

Mul on head arstid ja head treenerid, kes teavad mu puudusi ning on nõus mulle vastu tulema. Ma nõuan alati oma meeskonnalt parimat ning hetkel nõuan sama ka endalt.

Ma olen sama inimene edasi. Lihtsalt võibolla natukene teistsugune.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds