Jälgi meid

Korvpall

Algaval korvpallihooajal näeb Saku Suurhallis veel eelmisel hooajal NBA finaalis pallinud rootslast

Lõpuks sai ka ametliku kinnituse fakt, et Jonas Jerebko siirdub algavaks hooajaks Euroliigasse Moskva Himki ridadesse. Teatavasti teeb Himki kaasa ka VTB Ühisliigas ehk peab kaks kohtumist ka Eesti meistermeeskonna BC Kalev/Cramoga.

32-aastane rootslane veetis NBA-s viimased kümme hooaega. Esmalt kandis Jerebko Detroit Pistonsi klubivärve, seejärel veel Boston Celticsi, Utah Jazzi ning viimati, veel eelmisel hooajal, Golden State Warriorsi. Statistikanumbrid viimasel hooajal: 6.3 puntki, 3.9 lauapalli ja 1.9 resultatiivset söötu mängu kohta.

208cm pikkune mängumees ise tehingu kohta: “Ma ootan väga võimalust algaval hooajal ühes Euroopa parimas meeskonnas pallida, tahan mängida kõrgeimal levelil. Tean sellest meeskonnast kõike ning tunnen treenereid. Tahan tundma õppida Venemaad ja Moskvat.”

Himki peatreener Rimas Kurtinaitis kommenteeris Jerebkot järgmiselt: “Hea mängija, kes võib tegutsena nii suure äärena kui ka keskmängijana. Ma tunnen teda juba kümme aastat, treenisin teda ühe itaalia meeskonna hooaja ettevalmistuslaagri raames. Ma olen kõikide viimaste täienduste üle õnnelik. Nüüd on meie, treenerite, ülesanne need mängijad parimat korvpalli panna mängima”.

Himki ja Jonas Jerebko sõlmisid kahe aasta pikkuse lepingu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds