Jälgi meid

Korvpall

Kristaps Porzingis: Nüüd läheb tegudeks, Dallas on valmis

Dallas Mavericks pidas ööl vastu kolmapäeva oma viimase kontrollkohtumise enne hooaja jätkumist, millega tehakse algust juba loetud päevade pärast. Dallase klubi järgmiseks mänguks ongi juba ametlik põhiturniiri kohtumine Houston Rocketsi vastu.

Meeskonna üks liidritest lätlasest mängumees Kristaps Porzingis on enesekindel:”Me oleme väga talendikas meeskond. Kontrollkohtumised tulid kindlasti kasuks ning õppisime oma mängu kohta veel nii mõndagi. Nüüd on aeg tegudeks – põhiturniir ja siis juba play-off. Oleme äärmiselt elevil ning meeskonnana valmis parimat mängu näitama!”

Sel hooajal on Porzingise keskmisteks numbriteks olnud 19.2 punkti, 9.5 lauapalli ja 1.7 söötu mängu kohta.

Kõik NBA meeskonnad jõudsid pidada kolm kontrollkohtumist. Dallas võitis neist kaks – Philadelphia 76ersi ja Los Angeles Lakersi vastu. Ainus kaotus saadi Indiana Pacersi vastu.

Dallas jätkab hooaega läänekonverentsi seitsmendalt positsioonilt ning võib juba play-offi esimeses ringis vastamisi minna ühe tiitlisoosiku Los Angeles Clippersiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds