Jälgi meid

Korvpall

Lou Williams sai NBA-lt “linnaloa” ja tulemuseks vahelejäämine stripiklubis

Lou Williamsi ümber on lahvatanud kergemat sorti skandaal. Nimelt sai Los Angeles Clippersi mängija NBA-lt eriloa perekondlikel põhjustel Orlando “mullist” lahkuda, kuid viibis vabaduses oldud aja jooksul väidetavalt ka Magic City härrasmeeste klubis.

Reedel postitas USA räppar Jack Harlow oma sotsiaalmeediakontole pildi endast ja Lou Williamsist, kus naudivad olemist meelelahutusasutuses. Hoolimata sellest, et pilt oli üleval vaid väga lühikest aega, jõudis info kiiresti levida ning NBA on juba alustanud ka uurimise.

Lou Williams väidab ise vabanduseks, et see on tema üks lemmik söögikohti Atlantas ning seal pakutakse linna parimaid kanatiibasid. Mingit pidu ja muid lõbustusi ei olnud.

Mees tõi tõestuseks ka oma eelmiste aastate säutse, kus samuti Magic City sööke kiidab ning jagas ka videosid, milles nimetab kohta lausa maailma parimaks restoraniks.

Clippersi peatreener Doc Rivers sõnas, et tal ei ole hea meel näha selliseid fotosid oma mängijast, kuid praeguseks on ta Orlandos tagasi ning liitub peale karantiini taas meeskonnaga.

Põhisündmuseks, miks Lou Williams üldse sai loa Orlandost lahkuda oli lähedase saatmine viimsele teekonnale.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds