Korvpall

Kevin Duranti 35 punkti aitasid Warriorsi seeria esimeses kohtumises Rocketsi vastu võidule

durant vs harden

Kevin Durant aitas eile õhtul aset leitnud kohtumises Golden State Warriorsi ning Houston Rocketsi vahel esimese 104-100 võidule. Kusjuures, viskas mees 9 oma 35-st punktist, viimase viie minuti jooksul. Kaotajate poolelt vastas James Harden samuti 35 silmaga.

Tasavägine mäng, kus tehti üllatavalt palju pallikaotusi ning sooritati kolmepunktiviskeid ülimalt kehva tabavusega, oli 6 minutit enne normaalaja lõppu veel 89-89 viigis. Pärast seda haaras Kevin Durant initsiatiivi.

Kui mängida oli jäänud veel  minutit ning 35 sekundit aitasid tema kaks vabaviset Warriorsi ette ning enam juhtohje käest ei antudki. Mees lisas veel 3 täpset vabaviset ning sooritas 2 tabavat kahepunktiviset ning viis Warriorsi “sujuvalt” 100-95 juhtima. Mängida jäi veel 1 minut ning 26 sekundit.

James Hardeni kolmepunktivise tõi Rocketsi küll korraks mängu tagasi, kuid Stephen Curry vastas samaga ning kustutas külaliste lootused näidavalt jäädavalt. Sellegipolest oli taas Harden mees, kes 21 sekundit enne mängu lõppu Rocketsi võimalused pealtpanekuga elus hoidis ning pärast seda kui Chris Paulil õnnestus Durantilt pall kätte saada oli Rocketsil võimalus ka viigini jõuda, kuid Eric Gordoni pallikaotus otsustas kohtumise saatuse lõplikult.

Kohtumise kõrghetki saab vaadata siit:

Paari järgmine omavaheline mäng leiab aset teisipäeval. Täna kohtuvad omavahel Toronto Raptors vs. Philadelphia 76ers ning Denver Nuggets vs. Portland Trail Blazers. Mängude ennustusvihjeid saad lugeda siit.