Korvpall

Jazz võttis kodus Rocketsi vastu võidu ning pikendas seeria viiendale mängule

Jae Crowder vs rockets

Utah Jazz võttis täna varahommikul toimunud mängus Houston Rocketsi vastu 107-91 võidu ning sai nelja võiduni peetavas seerias esimese silma pähe. Houston Rockets on võitnud 3 mängu Utah Jazzi 1 vastu.

Võitjate parimateks osutusid vastavalt 23 ning 18 punkti visanud Jae Crowder ning Ricky Rubio. Viimane varustas kaaslasi lisaks ka 11 resultatiivse sööduga. Kaotajate punktiliidriks tõusis taas James Harden, kes kogus oma kontole 30 silma.

Kodumeeskond lõpetas mängu tugeva avaldusega ning viimane veerandaeg, mille juhatas sisse Utah Jazzi 15-1 spurt, lõppes 31-12 nende kasuks.

Juba esimesest veerandist oli näha, et Jazz ei taha seeriat kuivalt lõpetada. Periood võideti suuresti tänu Crowderi ning Rubio koostööle 32-24. Vahepeal oli eduseis lausa 30-16, kuid 8-0 vahespurt, mis lõppes Austin Riversi pealtpanekuga aitas külalistel vahet vähendada.

Teine veerandaeg jätkus sealt kust pooleli jäi. Rockets vähendas küll vahet, kuid mängu enne 3. perioodi juhtima minna ei õnnestunud. Kolmandal perioodil mindi mängus, pärast James Hardeni kolme tabavat vabaviset, esimest korda 57-55 ette. Utah siiski alla ei adnud ning viis seeria tänu ülivõimsale neljandale veerandile Houstonisse tagasi.

Videot mängu kõrghetkedest näed siit:

Idakonverentsis alistas Milwaukee Bucks 127-104 Detroit Pistonsi ning edenes seeria 4-0 võiduga järgmisesse ringi. Videot mängu käigust vaata siit: