Jälgi meid

Korvpall

Evan Fournier: “Kui me kaotame järgmise mängu, lähme koju nagu luuserid”

Evan Fournier ja Prantsusmaa koondis ei pinguta USA alistamise tähistamisega üle. Kogu korvpallimaailma jaoks on see suur sündmus, kuid prantslaste korvpallistaari jaoks on nende mõtted suunatud juba edasiste kohtumiste suunas.

“Me võitsime veerandfinaali. Kui me kaotame järgmise kohtumise ehk poolfinaali, lähme me ikka Pariisi nagu luuserid. Me oleme juba korra sellises olukorras olnud, kui 2014a. MM-il võitsime veerandfinaalis Hispaaniat, kuid kaotasime poolfinaalis Serbiale. Peale veerandfinaali olime väga rahulolevad ja ei keskendunud järgmisele mängule piisavalt.” Avaldas oma arvamust Fournier.

Kohtumist USA-ga kommenteeris Fournier järgnevalt: “Me olime hädas nende agressiivse kaitsega, kus nad kate-kattest kogu aeg vahetasid. Lõpuks aga näitasime sisu ja võitlesime nagu kiskjad. Lihtne on öelda, et mentaalselt oli meil lihtsam mängida kui USA-l. Me näitasime suurepärast korvpalli IQ-d ja tõestasime, et meil on munad ja julgeme võtta suuri viskeid”

Prantsusmaa koondisel on nüüd üks puhkepäeva. Reedel kohtutakse poolfinaalis Argentinaga, kes lülitas veerandfinaalis välja turniiri teise suurima favoriidi ehk Serbia.

Homme mängitakse Hiinas kohamänge. Loe nende kohtumiste kombovihjet siit.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds