Jälgi meid

Korvpall

Myles Turner: “Kogu maailm tahtis, et me kaotaks”

Lõppenud MM-il mängis USA koondis viimaste aegade kõige nõrgema meeskonnaga ja resultaat oli sarnane nagu 2002.a MM-il kui samuti põhimängijad puudusid. See aga ei muuda fakti, et USA ainus eesmärk MM-il oli kuld. Favoriitidena said tunda ameeriklased ka üsna ebameeldivat atmosfääri, kus kõik soovisid nende kaotust.

USA koondise keskmängija kommenteeris olukorda järgmiselt: “Kõikjale, kuhu me ka ei läinud, tundsime olukorda nagu kogu maailm oleks meie vastu. Kõik pealtvaatajad ja vahel tundus, et isegi kohtunikud, kõik olid meie vastu, kõik tahtsid näha meid kaotamas. Me oleme tiim USA, me oleme pikalt maailma korvpalli valitsenud ning rahvas soovib vaheldust.”

Lõpetuseks lisas veel Turner: “Tulime turniirile ja läbisime paar eksamit, kuid missiooni ei täitnud. Teenisime olümpiakoha järgmiseks aastaks, kuid kulda kaela ei teeninud – see on miski, mis närib meid veel pikka aega. Võib öelda, et see teeb isegi natukene haiget, kuid vähemalt saame öelda, et tulime esindama oma riiki ja andsime endast parima.”

Turneri meeskonnakaaslane Chris Middleton oli aga teisel arvamusel: “Naah, see pole resultaat, mille järgi tuleme, kuid me ei ole läbikukkujad ja ei saa olla pettunud – andsime endast parima.”

USA koondisel on võimalus teha vigade parandus juba tuleval aastal, kui leiavad aset olümpiamängud. Võib kindel olla, et selleks puhuks pannakse välja juba superstaaridest kubisev meeskond.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds