Jälgi meid

Jalgpall

Zlatan Ibrahimovic MLS-ist: Mõelge kui hästi ma nüüd mängima hakkan kui olen saanud liiga suurima palgaga meheks

Ibrahimovic
Foto: Shaun Clark/Getty Images)

Zlatan Ibrahimovic usub, et ameeriklased pole veel tema õiget palet näinud. Rootslane usub, et suudab neile uuel hooajal veelgi paremat taset demostreerida.

37-aastane Ibrahimovic siirdus MLS-i eelmise aasta märtsis Manchester Unitedist. Ta osales pea pooltes LA Galaxy mängudes (22) ning lõi neis kokku 10 väravat.

Mehe panusest hoolimata ei jõudnud Galaxy play-offidesse ning tulenevalt sellest tunneb Ibrahimovic nüüd end veelgi üleslaetumana kui varem.

“Mul on veel palju mida anda. See, kuidas eelmine hooaeg lõppes ei ole minu jaoks normaasus. Tavaliselt minu meeskond võidab”, ütles värvikate sõnavõttude poolest tuntud Ibrahimovic LA Timesile antud intervjuus.

Pärast eelmise hooaja lõppu pikendati endise Rootsi jalgpallikoondislasega lepingut, mis viis tema palgataseme 6 miljoni Euro peale aastas. See on kõrgeim tasu, mida MLS-is ühele mängijale hetkel makstakse.

“Mängisin hästi hoolimata sellest, et sain närust palka. Kujutage ette kui hästi ma nüüd mängima hakkan kui olen liiga tasustatuim mängija”, lõpetas Ibrahimovic intervjuu tuntud headuses.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds