Jälgi meid

Jalgpall

Eden Hazard avas järjekordselt suu Real Madridi teemadel

hazard

Eden Hazardi tulevik on juba pikka aega üpriski segane olnud. Mees räägib, et talle elu Londonis meeldib, kuid samas annab pidevalt vastakaid kommentaare Madridi Realiga liitumise osas.

Belglase leping Chelseaga lõppeb 2020. aasta suvel ning kui klubi sooviks mehe eest vähegi mõistlikku hinda saada, peaksid nad temast vabanema juba käesoleval aastal.

Hazard, igatahes pole veel oma praeguse koduklubiga lepingupikendust sõlminud nii, et kõik on lahtine. Meest on tõsiselt seostatud Real Madridiga, kes on kõigile teadaolevalt Chelsea mängumootorist ülimalt huvitatud. Inglismaa meedia väitel on mehe hind ka paigas. Chelsea soovib tema eest suvel saada 112 miljonit Eurot.

“Miks ma ei peakski üleminekust Real Madridi huvitatud olema? Olen Inglismaal võitnud kõik mis võimalik ning olen alati tahtnud ka midagi muud proovida. Sellegi poolest on ka põhjuseid miks tahaksin jääda”, ütles mees väljaandele France Football antud intervjuus.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds