Jälgi meid

Jalgpall

Wolvesi keskväljamootor ei nõustu arvamusega, et nende halva hooaja alguse põhjus on osalemine Euroopa Liigas

ruben neves wolves

Wolverhampton Wonderers kohtub täna õhtul Euroopa Liiga raames Sporting Bragaga. Vastupidiselt üldsuse arvamusele pole klubi keskväljamees Ruben Neves nõus, et osalemine Euroopa Liigas on nende kehva Inglismaa Kõrgliiga hooaja alguse põhjuseks.

Wolves saavutas eelmisel hooajal EPL-is kõrge 7. kohta, kuid sel aastal on esimese viie mänguga kogutud kõigest 3 punkti. Kusjuures pole võidetud ühtegi mängu, vaid kõik silmad on teenitud viikidest.

Ainukese positiivse faktina võib välja tuua, et viiest mängust neli on kohtutud pigem liiga esikümnesse sihitivate meeskondadega. Ainukeseks tõeliselt “nõrgaks” vastaseks on olnud Burnley, kellega kodus 1-1 viik tehti. Ülejäänud matšid on peetud Chelsea, Manchester Unitedi, Leicesteri ning Evertoni vastu.

Wolves pidi Euroopa Liiga kvalifitseeruma läbi eelringide ning nüüd minnakse esimeses alagrupimängus vastamisi Nevesi kodumaa klubiga.

“Euroopa Liigal pole mingit pistmist meie tulemustega. Meil ei ole üleväsimust. Professionaalidena oleme stressiga harjunud,” ütles portugallane BBC-le antud intervjuus.

Lisaks Portugali klubile kuulub Wolvesiga Euroopa Liigas samasse alagruppi ka Türgi Besiktas ning Slovakkia klubi ŠK Slovan Bratislava.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds