Jälgi meid

Jalgpall

Mauricio Pochettino Tottenhami mängust: “Olen väga pettunud”

Mauricio Pochettino

Tottenham viigistas eile Meistrite Liigas Olympiakosega 2-2.

Spurs läks mängu küll üpriski varakult 2-0 juhtima, kuid ei suutnud kreeklaste argessiivsele mängule teisel poolajal vastu panna ning lasi vastastel viigistada. Pochettino andis mängujärgses intervjuus mõista, et oli oma meeste esitluses pehmelt öeldes pettunud:

“Ma polnud juba esimesel poolajal meie mänguga rahul, sest me ei jälginud oma plaani. Olen väga pettunud. Ütlesin seda ka oma mängijatele vaheajal. Mõlemad sisselastud väravad olid meie endi süü ning me ei õnnestunud võtmaks positiivset emotsiooni, mille saime läinud nädalavahetusel Crystal Palace`i vastu, kaasa,” ütles argentiinlane pressikonverentsil.

“Kui me ei suuda näidata sellel võistlusel vaja minevat intensiivsust, siis oleme hädas. Ma ei räägi hetkel kvaliteedi puudumisest, vaid sellest, et me polnud piisavalt fokusseeritud ning agressiivsed. Olen kõikides osapooltes pettunud,” ei jätnud Pochettino oma frustratsiooni varju.

B alagrupi teises kohtumises alistas Müncheni Bayern 3-0 FK Crvena zvezda.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds