Jälgi meid

Jalgpall

Wijnaldum kutsub Pogbad Pariisi

Sel suvel PSG uueks keskväljamootoriks minna otsustanud Georginio Wijnaldum on valmis tööd rügama koos nimeka paarilisega. Hollandlane tunnistas, et tal ei oleks midagi selle vastu, kui klubiga liituks Paul Pogba.

Wijnaldum on mõistagi Pogbaga oma Premier League’i aastate jooksul väga hästi tuttavaks saanud.

“Mulle meeldiks väga, kui Pogba oleks meiega,” tunnistas endine Liverpooli mees intervjuus RMC Sportile. “Ta on fantastiline. Olen tema vastu korduvalt mänginud – milline mängija!”

“Kui te küsiksite ükskõik, milliselt mängijalt mistahes meeskonnast seda, et kas nad sooviksid Pogba ühinemist, siis ütleksid kõik “jah”, kuna ta on erakordne mängija, mitmete heade omadustega. Tal on kõik olemas, tema näol on tegu maailma ühe parima poolkaitsjaga.”

Pogbal on hetkel käsil uue lepingu läbirääkimised Manchester Unitediga, aga kui need edukaks ei osutu, siis võibki prantslane sel suvel Pariisi jõuda, kuna tal algab praeguse kontrahti viimane hooaeg.

28-aastane mängumees on Inglismaal veetnud viis ebastabiilset hooaega. Pogbad on häirinud erinevad vigastused ning ta on klubiga võitnud vaid kaks karikat, mis mõlemad tulid juba neli aastat tagasi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds