VIDEO | Schalke probleemid jätkusid ka 2. Bundesliga avamängus

Pärast kohutavat Bundesliga hooaega astme võrra madalamale langenud Schalke jaoks algas elu nõrgemal tasemel samuti kohutavalt, kui hooaja avamängus jäädi kodupubliku ees Hamburgile alla 1:3.

Üle 33 aasta 2. Bundesligas figureeriv Schalke alustas hästi, kui juba seitsmendal minutil avas skoori veel eelmisel hooajal HSV särki kandnud Simon Terodde ja väravavaht Michael Langer hiilgas penaltitõrjega, aga pärast pausi muutus kõik.

Langer tõi 53. minutil suurepäraselt ristnurgast ära HSV karistuslöögi, kuid ei jõudnud jaole tagasipõrkunud pallile, mille pani viigiväravaks võrku Robert Glatzel. Mäng hakkaski seejärel viigisadamasse kulgema, aga lõpuks õnnestus siiski Hamburgil kohtumine kahe hilise väravaga enda kasuks pöörata.

86. minutil lõi Moritz Heyer 2:1 ning lõppskoori ja koos sellega HSV-le üle kümne aasta esimese võõrsilvõidu Schalke üle kindlustas 90. minutil Bakery Jatta.