VIDEO | Michail Antonio saatis MM-valikmängus hirmsa pommlöögi väravasse

Sel sügisel Jamaica koondisele appi tõtanud West Ham Unitedi ründetäht Michail Antonio lõi teisipäevases MM-valikmängus Ameerika Ühendriikide vastu võimsa pommlöögi väravasse.

Ameeriklased asusid matši 11. minutil Timothy Weah väravast juhtima, aga Antonio vastas 22. minutil, saates umbes 30 meetri pealt palli Manchester City väravavahi Zack Steffeni selja taha.

1:1 viigiga mäng ka lõppes ning jamaicalased tõusid seitsme punkti peale, mis jätab nad nelja silma kaugusele play-off kohast ja kuue punkti kaugusele automaatsest MM-piletist. USA võitleb tabeli tipus Mehhiko ja Kanadaga valikturniiri võidu pärast.

Antonio, kes on tänavu Premier League’is paremuselt kolmas väravakütt, esindas Jamaicat kolmandat korda ning see on tema teine tabamus koondise eest.