Jälgi meid

Jalgpall

Viva Ronaldo! Ründelegendi 801 väravat täpsemates numbrites

Cristiano Ronaldo lõi neljapäeval jälle ühe suure värava, kui jõudis 3:2 võidus Arsenali üle oma profikarjääri 800. tabamuseni. Lisaks alustas ta liikumist ka juba järgmise saja suunas.

Ronaldo 70. minutil võidu kindlustanud penalti oli tema 130. värav Manchester Unitedi eest. Tema klubikarjääri esimesed viis tabamust sündisid Lissaboni Sportingu ridades ning Real Madridis sai ta kirja 450 ja Juventuses 101 väravat. Portugali koondise eest on ta löönud 115 kolli.

Arsenali vastu lõi Ronaldo mõlemad oma väravad parema jalaga ja selliseid tabamusi on tema nimel nüüd 512. 148 väravat on ta löönud vasaku jalaga ja 139 peaga. Kaks korda on ta palli võrku toimetanud ebaharilikul viisil, ametlikus keeles “muu kehaosaga”.

Neljapäevane võiduvärav sündis tema karjääri 142. täpsest penaltist. Otse karistuslöökidest on ta teinud 56 väravat.

Lahtise mängu olukordi arvestades on Ronaldo löönud 544 enda väravatest karistusala seest ja 59 tükki väljaspoolt kasti.

Klubijalgpallis on Portugali ründelegend enim väravaid löönud Sevillale (27) ning koondise eest Lukemburgile (7).

Sel hooajal on suurmeistri nimel nüüd 12 väravat – kuus nii Premier League’ist kui Meistrite liigast, kus tal on käsil üks karjääri parimatest väravaseeriatest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds