Jälgi meid

Jalgpall

Virgil van Dijki eeldatav vigastuspaus on 7-8 kuud

Valitsev Inglise kõrgliiga meister sai väga valusa uudise, kui 2:2 viigimängus Evertoni vastu sai vigastada nende kaitsetugitala Virgil van Dijk.

Hollandlane oli vastase karistusalas jõudmas pallile, kui vastaste väravavaht Jordan Pickford talle õnnetult jalgadesse sõitis. Viga antud olukorras ei vilistatud, sest varem oli fikseeritud suluseis. Van Dijki jaoks aga kohtumine selle sündmusega lõppes ning mees lonkas koheselt riietusruumi.

Esialgsetel andmetel on põlvevigastus üle keskmise tõsine ning keskkaitsjat võib oodata kuni kaheksa kuu pikkune mängupaus. Lõplik tõde selgub pühapäev õhtuks.

Kohtumises sai vigastada ka teine Liverpooli mees Thiago Alcantara, kellele sõitis julmalt sisse Evertoni mängumees Richarlison. Kuigi brasiillane üritas väita, et mängis esmalt palli, siis oli tegemist kindla punase kaardi olukorraga ja selle mees ka teenis.

Dramaatilise punkti pani kohtumisele VAR, mis tühistas Liverpooli üleminutite võiduvärava. Suluseis oli nii imenapp, et inimsilmaga oli seda võimatu märgata ja sellele juhtis tähelepanu ka Jürgen Klopp.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds