Jälgi meid

Jalgpall

Ronald Koeman: Lionel Messit väsitab hoopis mitte mängimine

Barcelona peatreener ei kuulanud nõuandjaid, kes soovitasid Lionel Messit tiheda mängugraafiku tõttu La Liga kohtumises Getafe vastu mitte mängitada ja anda Argentina mängumehele puhkust.

Kataloonia suurklubi ootab peale koondiseakent tihe mängugraafik – 21 päeva jooksul on vaja pidada lausa seitse kohtumist. Nende seas ka tähtis El Clasico Real Madridi vastu ja seda juba järgmisel nädalavahetusel.

Nii spekuleeriti, et Koeman annab koondises rassinud Messile vaba nädalavahetuse. Hollandist peatreener aga avaldas, et see mõjuks mängumehele negatiivselt:”Messi on valmis mängima järgmises neljas kohtumises. Ta on üks nendest mängijatest, kes peab mängima. Kui ta ei mängi, siis see väsitab teda hoopis rohkem.”

Messi on kolme vooruga Hispaania kõrgliigas löönud ühe värava ja jaganud kaks resultatiivset söötu. Barcelona suurim väravakütt on hetkel Anssumane Fati kolme väravaga.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds