Jälgi meid

Jalgpall

Zlatan peale võidukat Milano derbit: oleme tänavu võimelised tiitlile mängima

Üks nädalavahetuse säravamaid jalgpallistaare oli Zlatan Ibrahimovic, kes aitas oma koduklubil AC Milanil alistada 2:1 kodulinnarivaali Interi. Rootslane lõi mõlemad võiduka meeskonna väravad.

“Milan polnud derbit võitnud neli hooaega järjest. Ma olin koroonaviiruse tõttu kaks nädalat kodus kinni. Olin väga näljane jalgpalli mängima ja seda ma ka näitasin!”

“Olen pettunud, et eksisin penaltil, kuid tähtis on, et meeskond lõpuks siiski võitis. Olin vanim mängija väljakul. Tunnen rohkelt vastutust, nad järgivad mu eeskuju ja tahavad kõik võita.”

“Ma tean oma taset. Peale vigastust läksin Ameerikasse mängima, et tunda ennast jälle elusana. Ütlesin Jose Mourinhole, et ma ei ole hetkel valmis ning ei taha teile pettumust valmistada. Nii läksin MLS-i.”

“Siis võttis minuga ühendust Mino Raiola ja ütles, et AC Milan vajab mind. Nii ma siia tulin ja tunnen, et olen täiuslikum mängija, kui 10 aastat tagasi. Kui mul oleks selline füüsis olnud 10 aastat tagasi, siis poleks keegi suutnud mind peatada. Mõtle, nad ei suuda isegi praegu mind peatada.”

“Treenin kõvasti, mängin kogemuste abil ja meeskonnakaaslastega, kes toetavad. Ma ei lase neil jalga gaasipedaalilt võtta, ei treeningul ega mängus. Peame alati treenima 200% peal.”

“Võtame mäng korraga. Kui ma saabusin, oli eesmärgiks eurosarjakoht. Me saavutasime selle. Arvan, et nüüd on võimalik meistritiitel. Sest kui uskuda, siis on kõik võimalik. Loomulikult on sinna aga pikk tee minna.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds