Jälgi meid

Jalgpall

Vigastuste tõttu üle 80 mängu vahele jätnud Paul Pogba mängupaus pikeneb veel mitme nädala jagu

Alates novembrist reievigastust raviv Paul Pogba pidi algselt tänaseks juba uuesti platsil olema, aga prantslane on endale uuesti liiga teinud ja tema comebacki ei tule veel mitme nädala jooksul.

Pogba viimane mäng oli 2. novembril Meistrite liigas Atalanta vastu tehtud 2:2 viigis ja tema järgmine tuleb arvatavasti alles veebruari teises pooles. Kui sedagi.

“Mulle öeldi nädal tagasi, et sellega läheb veel neli või viis nädalat. Nägin teda täna enne trenni, aga praegu ma ei tea kaua sellega läheb,” rääkis reedel Pogba olukorra kohta Unitedi boss Ralf Rangnick. “Ta ei ole veel meeskonnaga treenimas. Minu teada pole teda veel kolm-neli nädalat ja isegi, kui ta on trenni naasmiseks piisavalt terve, ei tähenda see seda, et ta oleks mängukõlbulik.”

Pogbad on pärast Unitedisse naasmist vigastused iga nurga taga jälitanud ja ta on nende tõttu vahele pidanud jätma juba 81 kohtumist.

Esmaspäevaseks karikamänguks Aston Villaga on aga Rangnicki valikus tagasi koroonaviirusest taastunud Victor Lindelöf. Samuti on võimalik Harry Maguire’i naasmine rindkerevigastusest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds