VIDEO | Zlatan Ibrahimovic lõi Milani võidumängus karjääri esimese omavärava

Zlatan Ibrahimovic on oma klubikarjääri jooksul vastaste võrku löönud üle 500 värava ja nüüd on tal kirjas ka esimene omavärav. Ent vaatamata sellele suutis AC Milan Serie A üheksandast voorust võidu võtta ja vähemalt ajutiselt liiga liidriks tõusta.

Zlatanil juhtus õnnetus Bologna meeskonna vastu ja tema omavärav aitas vastastel Milani vastu comebacki algatada.

Võõrsil peetud mängus läks Milan Rafael Leao ja Davide Calabria väravatega 35. minutiks 2:0 juhtima, ja vaatamata sellele, et Bologna juba 20. minutil Adama Soumaoro punase kaardi tõttu vähemusse jäi, särasid 52. minutil tablool viiginumbrid.

Zlatanile tuli karjääri esimene omavärav, kui ta 49. minutil võõrustajate nurgalöögi väravasse suunas ning viigitabamuse eest hoolitses Musa Barrow.

Milan päästis endale võidupunktid viimaste minutite väravatega ja üheksa mehe vastu – 58. minutil saadeti väljakult ära Roberto Soriano.

Bologna kapteni eemaldamise järel tegi 84. minutil Ismael Bennacer ilusa kauglöögigs 3:2 ja 90. mänguminutil sai Zlatan palli ka õigesse võrku. Ta tõusis 40 aasta ja 20 päeva vanuselt Serie A ajaloo neljandaks vanimaks väravalööjaks.

Stefano Pioli meeskonnal, kellel Meistrite liigas asjad kuidagi ei taha edeneda, on tabeliliidrina teenitud 25 punkti. Milan on alles teist korda oma ajaloos esimesest üheksast liigavoorust teeninud kaheksa võitu.