Järjekordne kaotus andis Milanile uue klubi rekordi

Tänavu pärast kaheksa-aastast pausi uuesti Meistrite liigas mängiv AC Milan võib vaikselt hakata soovima, et kvalifitseerumine Euroopa jalgpalli tugevaimasse sarja oleks võinud ikka ära jääda. Meeskond sai teisipäeval oma kolmanda kaotuse ja koos sellega uue klubi rekordi.

Tänavune hooaeg tähistab esimest korda, mil Milan Meistrite liigas kaotanud kõik esimesed kolm alagrupiturniiri mängu. “Kübaratrikini” jõuti võõrsil Porto vastu saadud 0:1 kaotusega.

Stefano Pioli hoolealustel oli Dragao staadionil väga must päev. 90 minuti peale saadi kirja vaid neli löögiüritust Porto 19 vastu. Võõrustajad tegutsesid raiskavalt, aga lõpuks saadi siiski 65. minutil Luis Diazi kaudu võiduvärav kätte.

Milan oli ka oma esimeses kahes mängus löökide rahe all. Avavooru 2:3 kaotuses Liverpooli vastu suudeti seitse üritust vastaste 23 vastu ja teises kohtumises jäädi Atletico Madridile alla 7:22. Seal mängis selles küll oma rolli ka Franck Kessie varajane punane kaart.

Kohutav eurohooaja algus on Milani pannud B-alagrupis väga raskesse seisu.