VIDEO | Real Madrid pani ilusate kauglöökidega aluse suurele võidule

Real Madrid venitas La Ligas oma võiduseeria kolme mängu peale, kui laupäeval oldi kodus 4:1 üle Real Sociedadist.

Kuninglik klubi mängis endale kolm punkti välja pärast kaotusseisu jäämist. Sociedad pääses võõrsil juhtima Mikel Oyarzabali 10. minuti penaltist.

Vaheajaks oli aga Carlo Ancelotti meeskond seisu juba ümber pööranud ja seda tehti kahe ilusa kauglöögiga. 40 minutil viigistas Eduardo Camavinga ning kolm minutit hiljem pani Luka Modric Reali juhtima.

Võidu vormistas endale Real viimase veerandtunni sees, mil Karim Benzema realiseeris penalti ja täpne oli ka Marco Asensio.

Prantslasest sai La Liga ajaloos seitsmes mängija, kes neli hooaega järjest vähemalt 20 väravat löönud.

Kuna Sevilla mängis reedel Deportivo Alavesiga väravateta viiki, siis kasvas 27. voorus Reali edu lähima jälitaja ees kaheksa punkti peale.