VIDEO | Teemu Pukki tegi Norwichi viigimängus Premier League’i hooaja kiireima värava

Uut aastat viiemängulise põuaga alustanud Teemu Pukki sai kolmapäeval lõpuks oma esimese 2022. aasta tabamuse kirja, kui ta tegi Norwich City 1:1 viigis Crystal Palace’iga Premier League’i hooaja kiireima värava.

Soomlaste ebajumal vajas skoori avamiseks vaid 38 sekundit. Palace ei suutnud vasakul äärel kinni võtta Milot Rashicat, kes toimetas palli karistusalasse Adam Idah’le ja tema mängis selle ette Pukkile, kelle nimel nüüd kogu hooajaga kuus liigaväravat.

“See oli meie kõigi poolt kena värav,” ütles pärast mängu tabamuse kohta Pukki. “Meile, kui ründajatele, on tähtis teha seesuguseid asju koos – olla lähestikku ja jagada teineteisele sööte. See annab meile kõigile enesekindlust.”

Kodumeeskonna eduseis püsis kuni 60. minutini, mil Wilfried Zaha eemalt ilusa värava põrutas. Vaid paar minutit hiljem oli tal penaltipunktilt võimalus Palace ka juhtima viia, aga Zaha üritus ebaõnnestus täielikult.

Vahepeal ilma ühtegi väravat löömata kuus mängu järjest kaotanud Norwich on nüüd viimase kolme vooruga löönud kuus väravat ja nende toel on kogutud seitse punkti. Liigatabelis ollakse jälle tagasi viimase kolmiku seas, aga Newcastle Unitedile jäädakse alla vaid ühe silmaga.