VIDEO | Edin Džeko ja Alexis Sanchez rikkusid Jose Mourinho erilise õhtu

Jose Mourinho läks teisipäeval esimest korda pärast klubi juurest lahkumist Milano Interiga San Sirol kokku ja pidi erilises mängus kaotusega leppima.

Portugallane tüüris Interi hooajal 2009/10 kuulsa kolmikvõiduni ja ta oli Interi fännide ees tagasi 4293 päeva pärast tema viimast kodumängu meeskonna peatreenerina.

Nerazzurri fännid võtsid Mourinho tõelise kangelasena vastu ja staadionil oli isegi bänner sõnumiga “Tere tulemast koju, Jose”, aga meeskonnana ei olnud Inter karikavõistluste veerandfinaalis üldse külalislahke.

Edin Džeko avas juba 2. minutil oma endise klubi vastu skoori ja 68. minutil vormistas suurepärase kauglöögiga Interile 2:0 võidu Alexis Sanchez.

Inter suutis üle viie aasta koduses karikamängus taga nulli hoida ja poolfinaali pääseti kolmandat aastat järjest.

Roma ei ole pärast 2017. aastat Itaalia karikasarjas kordagi veerandfinaalist kaugemale jõudnud.

Ülejäänud kohad nelja parema seas selgitavad omavahel AC Milan-Lazio, Atalanta-Fiorentina ja Juventus-Sassuolo.