VIDEO | Sevilla saatis hilise väravaga Atletico Madridi kümne aasta halvima seeria peale

Atletico Madrid sai La Ligas kolmanda järjestikuse kaotuse, kui võõrsil hilisest väravast 1:2 Sevillale alla jäädi. Tegu on meeskonna viimase kümne aasta halvima kaotuste seeriaga.

Diego Simeone meeste südamed murti 88. minutil, kui Lucas Ocampos nurgalöögi järel tekkinud segaduse karistusalas ära kasutas.

Vaid mõni minuti hiljem jalutas argentiinlane ootamatult mingisuguse tervisehäda tõttu väljakult ära, hoides oma näost kinni.

Kohtumises avati skoor 7. minutil Ivan Rakitici kauni kauglöögiga ja Atletico jõudis viigisadamasse tänu Felipe 33. minuti tabamusele.

Atletico on nüüd Simeonega esimest korda liigas kolm järjestikust kaotust saanud. Kokku on neid tänavusel hooajal meeskonnal neli, mida juba sama palju, kui kogu eelmise hooaja peale kokku.

Ühtlasi on Luis Suarez jõudnud kõikide sarjade arvestuses seitsmemängulise väravapõuani, mis tema pikim pärast Hispaaniasse minemist.

Madridi klubi jätkab 5. tabelireal. Sevilla hoiab 2. kohta ja sai vahe Real Madridiga viie punkti peale. See võib aga pühapäeval uuesti suureneda, kui Real võõrustab Cadizi.