VIDEO | Roma leidis nurgalöökide toel Serie A-s võiduraja uuesti üles

Serie A-s kaks järjestikust kaotust saanud AS Roma suutis endale 17. vooru mängust Speziaga uuesti võidupunktid välja mängida, kui kodus jäädi peale 2:0. Mõlemad väravad sündisid nurgalöökidest.

Jose Mourinho meeskond avas skoori 6. minutil Chris Smallingu väravast ja vormistas võidu 56. minutil Roger Ibanezi tabamusega.

“Mulle meeldisid kaks nurgalöökidest tehtud väravat, kuna eile töötasime 25 minutit standardolukordade kallal,” rääkis Mourinho pärast matši.

Kodumeeskond lõpetas kohtumise kümnekesi, kui mängu lisaminutitel sai imelaps Felix Afena-Gyan käega mängimise eest tobeda teise kollase kaardi.

Roma tõusis võidu toel tagasi esikuuikusse. 28 punkti peal olles jääavad aga kõrgemad kohad endiselt kaugele. Spezia võttis oma hooaja 11. kaotuse ja meeskond seisab 12 punktiga napilt tagumise kolmiku ees.