VIDEO | Hirmsa turmtule püsti pannud Milano Inter kolkis Klavani vana satsi ja kerkis Serie A liidriks

Serie A tiitlikaitsja Milano Inter on 17. voor järel lõpuks tagasi kohal, kus eelmine hooaeg lõpetati. Meeskond kerkis liiga uueks liidriks tänu 4:0 võidule Cagliari üle.

Ragnar Klavani endine koduklubi võib tänada väravavahti Alessio Cragnot selle eest, et selles mängus asi täiesti piinlikuks ei läinud.

Inter sai kirja koguni 15 raamidesse läinud üritust, mis klubi Serie A rekord alates hooajast 2004/05, mil täpsemat löögistatistikat pidama hakati.

Väravaluugid mängus küll väga kiirelt ei avanenud. Juhtvärav tuli Lautaro Martinezilt 29. minutil.

Enne poolaja lõppu oli argentiinlasel veel suurepärane võimalus eduseis kahekordistada, aga Cragno võttis tema penalti ära.

Teise poolaja avas 50. minutil väravaga Alexis Sanchez ja Martinez sai lõpuks oma teise kätte 68. minutil. Kahe värava vahele mahtus Hakan Calhanoglu fantastiline kauglöök.

Inter tõusis 40 punkti peale ja edestab liidrikohal olles laupäeval Udinesega viigistanud AC Milani ühe silmaga. Pikalt tabelit juhtinud Napoli sai pühapäeval kodus 0:1 üllatuskaotuse Empolilt ja on nüüdseks langenud tabelis juba neljandaks.