VIDEO | Robert Lewandowski pani Bayerni võidumängus aastale punkti rekordiväravaga

Bundesliga 17. voor avati Müncheni Bayerni 4:0 võiduga Wolfsburgi üle mängus, kus Robert Lewandowski jõudis ühe kalendriaasta väravaterekordini.

Lewandowski vormistas lõppskoori 87. minutil ja tal õnnestus lõppeval aastal lüüa 43 Bundesliga väravat, mida on üks rohkem kui senine rekordiomanik Gerd Müller suutis aastal 1972.

Väravate löömist alustas 7. minutil Thomas Müller, kes tegi oma 400. Bundesliga matši.

Teisel poolajal jõudsid kaheminutilise vahega väravalööjate sekka ka Dayot Upamecano ja Leroy Sane.

Bayerni saldoks jäi 2021. aastal Bundesligas 29 võitu, neli viiki ja viis kaotust. Uuele aastale minnakse peale viiemängulise võiduseeriaga.