VIDEO | Real Madrid pani Benzema duubliga aastale võiduka punkti

Real Madrid vastas oma nädalavahetusel Cadizi vastu tehtud äpardusele kolmapäeval 2:1 võiduga Athletic Bilbao üle. Meeskonna mõlemad väravad lõi Karim Benzema.

Mängus löödi kõik väravad ära esimese kümne minuti sees. Benzema avas 4. minutil iluväravaga skoori ja kasvatas Reali edu juba 7. minutil ning kolm minutit hiljem rõõmustas kodupublikut Oihan Sancet.

Benzema lõpetas 2021. aasta 32 liigatabamusega, mis on viie tippliiga peale Dušan Vlahovici (33) ja Robert Lewandowski (43) järel paremuselt kolmas näitaja.

Võit viis La Ligas Reali kaotusteta seeria 11 mängu peale ja selle sees on tervelt üheksa võitu. Uuele aastale minnakse peale kaheksapunktilise eduga tabeli tipus. Lähim jälitaja Sevilla jääb kaheksa silma kaugusele.

Alates oktoobri lõpust vaid korra võidurõõmu tunda saanud Athletic on 24 punktiga 10. kohal.