Sergio Ramos sai juba oma kolmandas PSG mängus esimese punase kaardi

Sergio Ramos sai kolmapäeval PSG eest kolmandat korda platsile, aga ei suutnud kohtumist Lorient’i vastu lõpuni mängida, kuna teenis punase kaardi.

Legendaarne kaitsemees sekkus mängu teiseks poolajaks, vahetades 0:1 seisu peal välja Nuno Mendesi ja tema õhtu lõppes mõni minut enne mängu lõppu kahe kiire kollase kaardi tõttu.

Ramos sai oma esimese hoiatuskaardi 81. minutil ja teise kohe viis minutit hiljem.

Hispaanlasel on nüüd alates tema esimeses profiaastast hooajal 2003/04 Euroopa tippliigades teenitud 20 punast kaarti ja seda on tervelt seitse tükki rohkem kui kellelgi teisel.

PSG oli mängukeelu all olnud Kylian Mbappe puudumise tõttu raskustes võimaluste tekitamisega, kuid kaotusest siiski pääseti. Selle eest hoolitses esimesel lisaminutil 1:1 väravaga Mauro Icardi.

Mauricio Pochettino meeskond on nüüd viigistanud tervelt kolm oma viimasest neljast liigamängust, aga sellele vaatamata minnakse uuele aastale vastu selge tabeliliidrina. Edu järgnevate ees on 13 punkti.