VIDEO | Premier League’i draamaspets Brentford pakkus järjekordse vägeva lõpuga mängu

Eelmisel nädalavahetusel Leeds Unitedi vastu viienda lisaminuti väravast võidu kaotanud Brentford võttis seekord omakorda samal ajal tulnud väravast võidu, kui Watfordist kodupubliku ees 2:1 jagu saadi.

Brentford suutis Leedi vastu kaotusseisust välja tulla, aga Patrick Bamfordi tõttu lõpuni eduseisu hoidmine välja ei tulnud ja seekord tehti vigade parandus.

Watford juhtis mängu pikalt Emmanuel Dennise 24. minuti väravast. Pontus Jansson tegi 84. minutil viigivärava ning dramaatilise võidu tõi kodumeeskonnale Bryan Mbeumo penalti.

Tegu on meeskonna tänavuse teise võiduga, mis saadud kätte lisaminutitel – oktoobris alistati samamoodi West Ham United.

Brentfordist sai esimene sats Premier League’i ajaloos, kelle esimesed kümme koduväljaku väravat on kõik tulnud erinevate mängijate poolt.

Võit tõstis liiga debütandi esikümnesse. Premier League’is juba 26. järjestikuse nullimänguta matši pidanud Watford jätkab 17. kohal.