VIDEO | Pöörased 379 sekundit ja imevärav aitasid Evertonil Premier League’i liidrigrupiga ühineda

Evertoni edukas algus Premier League’i hooajale jätkus esmaspäeval 3:1 koduvõiduga Burnley üle. Meeskond suutis vaid 379 sekundiga kaotusseisu selgeks võiduks mängida, saades selle käigus Andros Townsendilt tõelise imevärava.

Burnleyl õnnestus agressiivse mängustiiliga Everton väga hästi rütmist välja lüüa ning meeskonna kapten Ben Mee viis külalised 53. minutil juhtima, aga juba 66. minutiks oli kõik pea peale pööratud.

Everton viigistas 60. minutil Michael Keane’i pea läbi ning 65. minutil mõtles Townsend väravast oma 25 meetri kaugusel olla, et kui keegi peale ei tule, siis miks mitte proovida – see proovimine tuli väga ilus välja!

Juba minut hiljem oli juba kolmas Nick Pope’i selja taga, kui Burnley kaitse täielikult laiali lagunes ja Demarai Gray ette sööstu väravaks vormistas. Evertoni suvisel ostul on nüüd tabamus kirjas kolmest järjestikusest kohtumisest.

Rafa Benitezi meeskond tõusis Premier League’is Manchester Unitedi, Chelsea ja Liverpooli kõrvale neljandaks kümne punktiga meeskonnaks. Burnley jätkab viie võiduta meeskonna hulgas.