Jälgi meid

Jalgpall

Leeds United sihib eurosarjade kohta

Leeds United teeb pärast 16-aastast eemalolekut alles oma teist Premier League’i hooaega, ent juba mõtleb klubi Euroopa väljakutel mängimisest.

Marcelo Bielsa meeskond on uue hooaja nelja esimese vooru järel üks neljast võiduta meeskonnast, aga see tõsiasi pole vähendanud klubi juhatuse esimehe Andrea Radrizzani entusiasmi.

“Meie põhieesmärgiks on liigasse püsima jääda ja kui see meil õnnestub, siis saame sellele vundamendile edasi ehitada,” rääkis itaallane pärast nädalavahetuse 0:3 kaotust Liverpoolile.

“Investeerisime eelmisel aastal palju mängijatesse ja usun, et klubi on õigel teel kindlustamaks oma kohta Premier League’is.”

“Meie unistuseks on veeta Euroopa õhtuid suuremal staadionil, kahe või kolme – arvatavasti kolme – aasta pärast.”

Leedsi kodustaadion Elland Road mahutab praegu veidi alla 38 000 inimese. Tegu on mahutavuselt Premier League’i 11. staadioniga.

Kolmekordne Inglismaa meister mängis viimati Euroopas hooajal 2002/03, vaid aasta enne seda, kui kõrgliigast välja langeti.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds