VIDEO | Pöörane lõpp! Kaks hilist väravat ja käärlöök päästsid Wayne Rooney meeskonna kaotusest

Championshipis võimatu missiooni läbi viimist üritav Derby County suutis Birmingham City vastu väga raskest olukorrast viigi välja võidelda. Wayne Rooney meeskond kustutas viimaste minutitega 0:2 kaotusseisu.

Derby jaoks algas kodus peetud mäng väga ebaõnnestunult, kui Lyle Taylor 7. minutil Birminghami eest oma debüüti väravaga tähistas ja samuti läks aia taha teise poolaja algus, kui Scott Hogan 56. minutil külaliste eduseisu kahekordistas.

Lõpuks päästis Derby endale punkti kahe karistuslöögiga. 19-aastane ründaja Luke Plange suutis 87. minutil vahe minimaalseks teha ja kuuendal lisaminutil kurvastas oma endist koduklubi uhke käärlöögiga Krystian Bielik, kes pärast tõsist põlvevigastust üle 12 kuu esimest korda platsil oli.

Poola kaitsemees sai ka uuesti vigastada, kui tegi väravaolukorras õlale liiga, aga seekord olevat tegu vaid kerge traumaga.

Viik aitas Derby 15 punkti peale, mis annab liigatabelis eelviimase koha. Hooaja alguses rahaprobleemide tõttu 21 miinuspunktiga karistatud meeskond on saanud vahe hetkel esimesena liigasse püsima jääva Readinguga seitsme silma peale.