Jälgi meid

Jalgpall

Aaron Ramsey tegi ootamatu ülemineku

Inglismaale ja Hispaaniasse siirdumisega seostatud Aaron Ramsey maandus üleminekute viimasel päeval üllatuslikult hoopis Šotimaal. Walesi koondislane ühines Glasgow Rangersiga.

Rangers sõlmis Juventusega laenulepingu, mille kohaselt jääb osa Ramsey palgast veel Itaalia klubi kanda.

“Mul oli laual mitmeid pakkumisi, aga ükski neist ei olnud võrdväärne sellise klubiga, mis pakub Euroopa jalgpalli ja võimalust mängida 50 000 fänni ees,” sõnas pärast ülemineku vormistamist Ramsey, kes teenis tänavu Juventuse eest ainult 112 mänguminutit.

31-aastane poolkaitsja liitub klubiga, kes loodab sel hooajal Šotimaa meistritiitlit kaitsta ja kellel jätkuvad peagi mängud Euroopa liigas esimeses väljakukkumisringis Dortmundi Borussia vastu.

Rangers suutis mullu lõpetada kümneaastase tiitlipõua ning liigatabelit juhitakse praegu kahepunktilise eduga igipõlise rivaali Celticu vastu, kellega järgmises voorus ka kokku minnakse. Ramseyt on sel hooajal palju vigastused painanud, aga usutakse, et ta on Celticu vastu kolmapäeval debüüdiks valmis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds