VIDEO | Neli meeskonda alustasid teed jalgpalli kõige tulusama mängu suunas

Inglismaa esiliigas (Championship) pandi esmaspäeval pall mängu play-offi poolfinaalides, kust neli meeskonda hakkasid välja selgitama kahte õnnelikku, kes saavad 29. mail finaalis mängida Premier League’i tõusmise eest.

Liitumine kõrgliigaga tagab võitjale 200 miljonit eurot ja seetõttu nimetatakse kohtumist jalgpallimaailma kõige tulusamaks mänguks. Suurele rahapotile on konkureerimas alles eelmisel aastal Premier League’ist pudenenud Bournemouth, Brentford, Swansea City ning Barnsley.

Esimeses mängus alistas Bournemouth koduväljakul oma parima väravaküti Arnaut Danjuma teise poolaja väravast Brentfordi 1:0.

Teises matšis nähti samuti vaid ühte tabamust, kui võõrsil kindlustas Barnsley üle Swansea’ile võidu Andre Ayew 39. minuti tabamus.

Premier League’i püüdlejatest ei ole varem unistuste liigas mänginud vaid Brentford. Oma koha kõrgliigas on järgemiseks hooajaks juba taganud Norwich City ja Watford.

Poolfinaalide korduskohtumised on kavas laupäeval.