VIDEO | Napoli mängis Atalanta vastu võidu maha ja kukkus esikohalt kolmandaks

Sel hooajal pikalt Serie A tabeli tipus istunud Napoli leiab 16. vooru järel end ootamatult juba 3. positsioonilt. Liidrikohta ei suudetud hoida, kuna koduplatsil kaotati eduseisust Atalantale 2:3.

Juhendamiskeelu alla sattunud peatreeneri Luciano Spallettita mänginud Napoli vastas väga hästi Ruslan Malinovski varajasest väravast tulnud kaotusseisule, minnes Piotr Zielinski ja Dries Mertensi tabamusest 47. minutiks 2:1 ette, aga mängu lõpus lasti siiski võit peost.

Atalanta viigistas 66. minutil Merih Demirali kaudu ja sai võiduvärava 71. minutil Remo Freuleri jalast.

Napoli on sel hooajal Serie A-s lasknud kõige vähem väravaid, aga 12-st üheksa on nüüd tuppa tulnud viimase viie vooruga.

Uueks tabelijuhiks tõusis laupäeval AC Milan, kes alistas kodus Salernitana 2:0 ning Napolist põrutas mööda ka Milano Inter, kellel õnnestus võõrsil AS Romast 3:0 jagu saada.