VIDEO | Napoli edulugu jätkus Ragnar Klavani endise klubi alistamisega

Serie A hooajale perfektse alguse teinud Napoli ei vääratanud ka kuuendas voorus, kui koduplatsil alistati Ragnar Klavani endine leivaandja Cagliari 2:0.

Luciano Spalletti meeskond haaras kohe alguses mänguohjad ning hoidis neid kindlalt lõpuni välja. Skoor avati 11. minutil suurepärasesse hoogu tõusnud Victor Osimheni läbi ning kolm punkti vormistati ära 57. minutil, kui kogu õhtu Cagliari kaitset terroriseerinud nigeerlane penalti teenis ja Lorenzo Insigne selle ära lõi.

Osimhen on oma viimase nelja mänguga löönud koguni kuus väravat ja see teeb temast sel kuul koos Karim Benzemaga Euroopa viie tippliiga edukaima väravaküti.

Mullu ülinapilt viimases voorus Meistrite liiga kohast ilma jäänud Napoli on klubi ajaloos teist korda hooaega kuue järjestikuse võiduga alustanud. Viimati juhtus see hooajal 2017/18, mil Maurizo Sarri juhendamisel jäädi lõpuks neljapunktilise vahega Juventuse järel hõbedasele kohale.