VIDEO | Napoli asus kerge võõrsilvõiduga üle pika aja Serie A-d juhtima

Serie A neljas mänguvoor lõppes esmaspäeval Napoli 4:0 võiduga Udinese üle, mis viis Luciano Spalletti meeskonna liiga ainuliidriks.

Napoli oli enne neljandat vooru koos AC Milani ja AS Romaga täisedu peal, aga mõlemad konkurendid kaotasid nädalavahetusel punkte ja see andis kahekordsele Itaalia meistrile hea võimaluse ise tabeliliidriks kerkida. Oma töö tehti väga kindlalt ära.

Spalletti mehed lõid mõlemal poolajal kaks väravat. Avapoolaja sangarid olid 24. minutil skoori avanud Victor Osimhen ja suurepärase meeskondliku kombinatsiooni väravaks vormistanud Amir Rrahmani ning teisel poolajal võtsid teatepulga üle Kalidou Koulibaly ja Hirving Lozano.

Senegallasest keskkaitsja jõudis 52. minutil väga osava löögiga oma Serie A karjääri esimese kahemängulise väravaseeriani ning mehhiklane vormistas kena keerutusega lõppskoori 84. minutil.

Napoli on nüüd pärast 2018. aasta veebruari esimest korda Serie A ainuliider. Mängule kaotuseta läinud Udinese jäi kaheksandale kohale.