Jälgi meid

Jalgpall

Noor Soome ründaja tegi Premier League’i uustulnuka eest nelja väravaga mängu

Teemu Pukki ei ole enam ainus põhjanaaber, kes Premier League’i klubi eest väravaid kõmmutamas. Marcus Forss tegi teisipäeval Brentfordi eest Inglismaa liigakarikasarjas supermängu, saades enda nimele neli tabamust.

Premier League’i uustulnuk alistas kodus tugevuselt neljandas liigas mängiva Oldham Athleticu 7:0 ja Forssist sai juba avapoolajaga klubi ajaloos esimene mängija, kes liigakarikas kübaratrikini jõudnud. Teise 45 minutiga lisas ta oma saldole veel ühe tabamuse.

Brentfordi sarja kõigi aegade suurimas võidus tegi skoori ka kahe tabamusega lõpetanud kongolane Yoane Wissa ning ühe palli panid Oldhami mehed ise enda võrku.

22-aastane Forss on oma jalgpallurikarjääri Inglismaal edendamas juba alates 2012. aastast. Ta kuulus pikalt West Bromwich Albioni noortesüsteemi, enne kui liitus 2017. aasta suvel Brentfordiga.

Turust pärit noormees aitas mullu seitsme väravaga Mesilastel kõrgliigasse jõuda. Premier League’is pole tal veel õnnestunud väravani jõuda, aga mänguaega on talle ka seni jagunud vaid nelja minuti jagu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds