VIDEO | Milano derbi lõppes penalti ja omavärava järel üle mitme aasta viigiga

Itaalias mindi aasta viimasele koondistepausile vastu suure Milano derbiga, mis 12. mänguvoorule joone alla tõmbas. Meeskonnad mängisid üle kolme aasta esimest korda omavahel välja viigi.

1:1 tulemusega lõppenud kohtumises löödi mõlemad väravad ära päris mängu algfaasis. Eelnevad neli aastat Milani särki kandnud Hakan Calhanoglu teenis Interile penalti, mille ise 11. minutil realiseeris ning 17. minutil suunas Sandro Tonali karistuslöögist palli oma väravasse Stefan De Vrji.

Inter sai avapoolajal ka teist penaltit proovida, aga see jäi Lautaro Martinezil realiseerimata. Supertõrje tegi Milani väravasuul Ciprian Tatarusanu.

Mõlemal meeskonnal oli mängus mitmeid häid momente, ent rohkem tabamusi ei suudetud siiski sepistada. Milanil läks seetõttu käest võimalus tõusta liiga liidriks, kuna Napoli mängis 1:1 viiki Veronaga.

Napoli ja Milan jätkavad mõlemad 32 punkti peal ning esimesel on viie võrra parem väravate vahe. Inter hoiab 25 silmaga kolmandat kohta.