VIDEO | Lisaminutite omavärav tõi Arsenalile ülimagusa võidu

Arsenali tõus Premier League’is jätkus neljapäeval, kui meeskond sai 2:1 jagu Wolverhampton Wanderersist. Võidutabamus saadi kätte viiendal lisaminutil Wolvesi väravavahi Jose Sa omaväravast.

Täpsemalt oli mängitud 94.56, kui Sa pani õnnetult käe vahele Alexandre Lacazette’i löögile, mis oleks muidu selgelt väravast mööda läinud. Tegu on viie aasta peale Arsenali hiliseima võiduväravaga Premier League’is.

Londoni klubi jõudis ka viigini üsna hilja, kui pingilt tulnud Nicolas Pepe 82. minutil oma hooaja esimese liigavärava lõi.

Arsenal oli selleks ajaks kaotusseisus olnud üle 70 minuti. Kümne minuti möödudes kasutas Hwang Hee-chan ära Gabriel Magalhaesi ebaõnnestunud tagasisöödu ja lükkas pärast Aaron Ramsdale’i üle mängimist palli tühja võrku.

Wolves oli liigas püsinud 45 mängu järjest kaotuseta kohtumistes, kus esimesena väravani jõutud.

Arsenal noppis oma kolmanda järjestikuse võidu ja kerkis selle toel otse viimast esineliku kohta hoidva Manchester Unitedi kannule. Meeskondade vahel on üks punkt ja Kahurimeestel on kaks mängu vähem peetud. Sellest võitlusest pole kaugel ka Wolves, kes kaotab Arsenalile viie silmaga.